HAKKIMIZDA

Anasayfa >> Kurumsal >> Hakkımızda

BİZ KİMİZ

İLGİNİZ İŞİNİZDE OLSUN,
GÜVENLİĞİNİZ BİZDE !

Sloganıyla hizmet sektörüne 2020 yılının ikinci çeyreğinde adım atan, şirketimiz, 2004 yılı itibarı ile AB yasaları uyum süreci ile birlikte yasallaşan sektörümüzde 5188 sayılı ÖGHDK gereklerini istisnasız yerine getirmektedir. Risklerin hızla değiştiği bir dünyada, kapsamlı güvenlik deneyimini yüksek teknolojili altyapımız ve çözümlerimizle sağlamak adına, VIP Ege Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. kurumsallaşma yönündeki altyapı çalışmalarını tamamlamış portföyüne kattığı siz değerli müşterilerimizin yaşamsal ve sosyal faaliyetlerini “güven” içerisinde sürdürmeleri amacıyla kurulmuştur. Çağdaş, yenilikçi bir bakış açısıyla ‘’Doğruluk ve Dürüstlük’ gibi kavramları ilke edinen şirketimiz, sektöründe en önemli husus olan sürdürülebilir müşteri memnuniyetini oluşturan şirketimiz birçok müşterisi ile sözleşme devamlılığını sağlayarak uzun süreli hizmet anlayışı ile her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişmeyi hedeflemektedir.

Doğruluk ve Dürüstlük ilkesi

Açık ve etkin iletişime inanıyoruz

Kalitede mükemmeli hedefleriz

Değişime kucak açarız

Katılıma açık büyük bir şirket

Sürdürülebilir gelişme

Müşteri odaklıyız

Yenilikçiyiz

Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz

Sosyal Sorumluluk

MİSYONUMUZ

Şirket olarak insanların yaşamlarını daha güvenilir, daha temiz, daha kolay, daha iyi, daha güzel kılan lider bir firma olmak.Dünyada sürekli yenilenen güvenlik stratejilerinin, insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı olarak ve toplam kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, kuruluşların kuruluş sebepleri olan gerçek faaliyetlerini yapabilmelerine olanak sağlamak, etkin, güvenilir ve profesyonel güvenlik hizmeti sunmaktır.Huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, güvenlik alanındaki tüm uluslararası gelişmeleri ülkemiz koşullarına uyarlayarak sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Şirketimiz kalitesini ispatlamış ve sektöründe lider vizyonu ile kurulduğu günden bu yana yoluna devam etmektedir. Her geçen gün kalite anlayışına verdiği önemle ve sektörün gerektirdiği ciddiyetle bu vizyonu başarı ile sergilemektedir. Bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, bir yandan artan güvensizlik duygusu, öte yandan gittikçe tüm dünyayı saran demokratikleşme ve insan hakları konusundaki gelişmelerin doğal sonucu olarak suçlular ve mağdurlar arasında suçtan zarar görenlerin yanında olmak ve profesyonel kadrosu ile en ileri teknolojileri kullanarak hizmet sunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Uzman ve uyumlu kadronun kaliteli hizmeti getirmesi,
  • Yasalar çerçevesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti,
  • Kalite sistemini sürekli iyileştirme,
  • Kesintisiz ve güvenilir hizmet verme,
  • Gelişime açık bir anlayışla sektöründe “öncü ve örnek” olma,