SİTE VE KONUT GÜVENLİĞİ

Anasayfa >> Hizmetlerimiz >> Site ve Konut Güvenliği

İnsanların hayatlarını mutlu ve huzurlu bir şekilde devam ettirebilmeleri için özel yaşam alanlarının güvenli olması gerekir. İşte bu noktada Site ve konut güvenliği öne çıkar.

İstenmeyen durumları önlemek için öncelikle, site ya da konutun konumlandığı bölge müşterilerin istekleri doğrultusunda tam bir denetimden geçirilir. Görüş alanına girmeyen açık noktalar tespit edilir. Bu noktalarla ilgili, müşterilerin fikirleri alınarak iyileştirme çalışması yapılır. Site ya da konutta güvenlik sisteminin var olduğunu bilmek bile içinde yaşayanların kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlayacaktır.

Site ya da konuta giriş çıkışlar kontrol altına alınır. Bu durum sadece içeride yaşayanların değil, misafirlerin güvenliği için büyük önem arz eder. İstenmeyen kişilerin site ya da konuta girmesi, içinde yaşayan insanlarla iletişim kurması önlenir. Kimliksiz kişiler içeri alınmaz. Şüphelilerle ilgili gerekli işlemler yapılır. Böylece daha ilk andan suç unsuru olabilecek durumların önü kesilmiş olur.

Site ya da konuta ait araç plakaları kaydedilir. Bu plakalar dışındaki araçlar giriş noktasında denetimden geçer. İçeride yaşayan insanlara gerekli bilgilendirme yapılır. İzin dâhilinde olmayan araçların site ve konut güvenliği açısından girişi engellenir.

Özel kamera sistemleriyle site ya da konutu gözlem altında tutar. Görevlilerin gece gündüz iş başında kalmaları, gerektiğinde devriye gezmeleri sağlanır. Böylece, şüpheli kişi ya da kişiler anında etkisiz hale getirilerek ortaya çıkabilecek suçların önüne geçilmiş olur. Kurduğumuz bu sistem sayesinde site ya da konutlarda çocuk kaçırma, hırsızlık ve terör olaylarına karşı tam bir güvenlik sağlanmış olur. Böylece site ya da konut sakinleri kendilerine ait özel alanlarda sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilirler.

Görevli personelimiz, güler yüzlü, insanlarla sağlıklı iletişimler kuran, panik anlarda doğru kararlar verebilen, alanında yetkin ve tecrübeli insanlardan oluşur. Müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmeleri için gerekli eğitimlerden geçirilir.

VIP Ege Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. yangına karşı da Site ve konut güvenliği adına gerekli önlemleri alır. Kurduğumuz yangın alarm sistemleri sayesinde olası yangın tehlikelerine zamanında müdahale edilir.

Planlama

Durum Değerlendirmesi

Raporlama

GÜVENLİK HİZMETLERİMİZ

  • Otel Güvenliği
  • Kamu ve Şirket Güvenliği
  • Hastane Güvenliği
  • Fuar, Kongre ve Organizasyon Güvenliği
  • Fabrika ve Tesis Güvenliği
  • Eğitim Güvenliği
  • AVM Güvenliği

Hemen Teklif Alın !